Artweeks VII. Edisyon

2-13 Kasım 2022
Play Video
İstanbul’un kent, yaşam ve kültür-sanat destinasyonlarından olan olan Artweeks@Akaretler, 7. edisyonu ile Bilgili Holding ev sahipliğinde Akaretler Sıraevler’de gerçekleşiyor. UBS ana sponsorluğunda gerçekleşen Artweeks@Akaretler’in 7. edisyonu, 2-13 Kasım günleri arasında izleyiciyle buluşuyor. Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş’un organize ettiği, farklı disiplinlerden pek çok özgün ve yeni eserlerin sunulacağı bu yeni edisyona 24 galeri katılıyor.

Artweeks@Akaretler 7. Edisyonu Nerede?

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen galerilerinin birçoğunun yeniden yer aldığı Artweeks@Akaretler, sanatçıları ve izleyicileri biraraya getirerek sanatı erişilebilir kılmayı hedef alıyor. Çeşitli galeriler, koleksiyoner sergileri ve bağımsız sanatçıların eşsiz eserlerini ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunan Artweeks@Akaretler’in 7. Edisyonu, Akaretler Sıraevler 15-17-19-37-39-55-57 numaralı binalar ile seçili rezidans alanlarında gerçekleşiyor.

Artweeks@Akaretler 7. Edisyonunda Hangi Galeriler Yer Alıyor?

Artweeks@Akaretler’in 7. edisyonuna katılan galeriler arasında; Ambiedexter, Anna Laudel, Arton, Bosfor, Büyükdere 35, Difo, Doğançay Müzesi, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Nev, Krank, Labirent, Martch, Merkur, Mine Sanat Galerisi, Mixer, Onearc, Öktem Aykut, Pi Artworks, Pilevneli, Sanatorium, The Empire Project, The Pill, Versus ve X-ist yer alıyor.