Artweeks Akaretler 2023 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

31/10/2023

Artweeks Akaretler, 8. kez sanatçılar ile sanatseverleri bir araya getiriyor. 2023 yılı Artweeks Akaretler hakkında bilmeniz gereken tüm detayları derledik.

Artweeks Akaretler, 8. kez sanat tutkunlarını bir araya getiriyor. Bilgili Holding’in ev sahipliğinde düzenlenen sanat fuarının organizasyonunu, Sabiha Kurtulmuş üstleniyor. Artweeks Akaretler, sanatın çeşitliliğini ve yaratıcılığını kutlayan bir platform olarak, sanatseverler ve sanatçılar arasında değerli bağlar kurmayı hedefliyor.

Artweeks Akaretler’de Neler Göreceğiz?
İki hafta süren Artweeks Akaretler, sanat fuarı olarak yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini sanatseverlerle buluşturması bir yana sanatçı konuşmaları, paneller ve etkinliklere de yer veriyor. Sanat izleyicisini ve sanatçıları bir araya getirerek, farklı sanat disiplinlerinden eserleri keşfetmek imkanı sunuyor.

Artweeks Akaretler Nerede Gerçekleşiyor?
Türkiye’nin önde gelen galeri ve sanatçılarını bir araya getiren Artweeks Akaretler, adından da anlaşılabileceği gibi Akaretler Sıraevler’de görülebilir.

Artweeks Akaretler Ne Zaman Gerçekleşiyor?
İstanbul’un merkezinde, birbiri ardına sıralanmış tarihi evlerde, sanatla bir arada keyifli bir seyir sunan Artweeks Akaretler, 3-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Artweeks Akaretler İçin Bilet Almak Gerekli Mi?
Akaretler Sıraevler’de iki hafta boyunca gerçekleşen Artweeks Akaretler’deki tüm sergilere ve söyleşilere, sanatseverlere açık ve giriş ücretsiz olarak erişilebilir.